Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodil jsem v rodině mámi a táty :-)

Píše se rok 2004. Naše škola se stala detašovaným pracovištěm pod ZŠ Burešova. Říkám:"NIC MOC". Ale vyskytla se jasná hvězda a moje mamča s kamarádkama naši třídu /7.D/ zachránili. Naskytla se příležitost přestoupit jako třída na ZŠ Na Slovance. Tuto příležitost jsme využili a děkujeme (na Burešku se nám moc nechtělo).

Tak asi by to chtělo spíše součastnost. Tak chodím do ZŠ Na Slovance. Tam je plno bezvadných učitelů (od našeho třídního počínaje-p. uč. Ivo Škrdlant-, až po posledního učitele končeje co nás znaj a známe trochu taky) . Je tam zaveden žákovský parlament. Škola zařizuje řasu kroužků (PC kroužek,...).

Já jsem se rozhodl chodit jen na jeden kroužek a to je CvČj a CvM (cvičení z Českého jazyka-pod vedením pí. uč. Jechové; cvičení z matematiky-pod vedením p. uč. Mináře). Je to doopravdy dobrý, protože to perfektně připravuje na přijímací zkoušky na střední školy.  

Mezi mé zájmy je hraní na španělskou kytaru. Velmi rád hraju s divadelním souborem (překvapivě divadelní hry) DS Rachtámiblatník Praha. Dále hraju českou házenou v jednom pražském týmu /TJ Avia Čakovice/. Trénuje mě tam Radek Liška (starší žáci) a Roman Skřivánek (dorost). V neposlední řadě se věnuju PC grafice a tvorbě DVD.

Tak jo. Na střední školu mě vzali a mám hroznou radost :-D

Vzali mě na SPŠST v Panské . Tak jsem hrozně rád, ale bude to těžké. Njn, ale snad bude zábava. Respektivě muuuusíííííí. :-)